DOSTAWA

WYSYŁKA TOWARU

1. Wysyłkę zakupionych produktów realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL lub POCZTY POLSKIEJ.

2. Koszt wysyłki wyliczany jest indywidualnie podczas przetwarzania zamówienia. Warunkuje go ilość zamówionych produktów (ciężar sumaryczny, objętość całkowita).

3. Nasze wysyłki dzielimy na dwie kategorie. Paczki dostarczane za pośrednictwem kuriera DHL. Listy dostarczane za pośrednictwem POCZTY POLSKIEJ jako przesyłki polecone, priorytetowe lub ekonomiczne.

4. Maksymalna waga jednej paczki wynosi 31,5 kg w przypadku przesyłki realizowanej kurierem lub 2 kg w przypadku przesyłki realizowanej drogą pocztową. Maksymalna objętość paczki dla przesyłek realizowanych kurierem wyliczana jest ze wzoru: szerokość x długość x głębokość / 6000 <= 31,5.

5. Warunkiem bezwzględnym do poprawnego zrealizowania dostawy jest podanie numer telefonu kontaktowego do umieszczenia na liście przewozowym.

6. W przypadkach zakupu większej ilości produktów możliwe jest iż zostają Państwo poinformowani o propozycji wysłania palety (wraz z wyceną). Zawsze dobieramy optymalną wysyłkę mając na uwadze minimalizowanie kosztów dostawy.

7. Towary pakowane są według odgórnych wytycznych. Wszystkie produkty trafiają do kartonów, ubytki wypełniane są krajanką tekturową lub innym materiałem wypełniającym. Szczególnie narażone na uszkodzenia produkty są dodatkowo owijane folią zabezpieczającą. Całość owijana jest czarną nieprzepuszczalną folią typu stretch i oklejana taśmą firmową. Wszystkie wysyłki posiadają etykiety „Uwaga szkło”, a nasza firma ma zagwarantowane w umowie łagodne obchodzenie się z paczkami z racji na ich zawartość (towar o właściwościach określanych przez kuriera jako „Kruche”).

8. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń przesyłki, prosimy o spisanie protokołu reklamacyjnego w obecności kuriera. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia wynikłe podczas transportu. Mimo przykładania najwyższych starań do zabezpieczenia przesyłki nie jesteśmy w stanie przewidzieć zdarzeń losowych na jakie ta narażona jest podczas pokonywania drogi z naszego magazynu do Państwa.

9. Informujemy o możliwości skorzystania z opcji śledzenia przesyłek, która się znajduje na stronach:

ODBIÓR OSOBISTY TOWARU

1. Możliwy jest odbiór zakupionych produktów w siedzibie naszej firmy. Po wybraniu opcji odbioru w siedzibie firmy prosimy o oczekiwanie na informację zwrotną o gotowości do wydania towaru. Zamówienie po wcześniejszym jego opłaceniu będzie czekało na odbiór w magazynie.

2. Zamówienia, które mają być odbierane osobiście będą oczekiwać nie więcej jak 24h od umówionej daty odbioru. Po tym czasie towar automatycznie wraca do magazynu, a ewentualna przedpłata za towar jest zwracana na konto klienta.

3. Jeśli potrzebują Państwo wydłużyć termin składowania zakupionego przez siebie towaru w naszym magazynie prosimy o kontakt celem ustalenia stawki za magazynowanie.