O nas

Historia

Istniejemy na rynku nieprzerwanie od 2000 roku. Oferujemy wszelkiego rodzaju nośniki optyczne standardowego zastosowania CD-R/RW, DVD+/-R/RW, Blu Ray a także produkty do zastosowań profesjonalnych wraz z szeroką gamą akcesoriów. Jesteśmy jedną z największych polskich firm w branży. Od 2011 roku prowadzimy brokerską sprzedaż produktów z grupy elektroniki użytkowej oraz oprogramowania uznanych światowych marek. Od zawsze staraliśmy się profesjonalnie współpracować z naszymi klientami co pozwoliło nam utrzymać bardzo dobrą płynność finansową i brak jakichkolwiek zaległości płatniczych.

“ Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać. ” 
Jim Ryun

Odwiedź nas na pierwszym piętrze biurowca Euro Dom na ul. Świtezianki 16 w Łodzi.

Siedziba firmy

Oferta

Oryginalne produkty
.
Zadowoleni klienci
.
Towary dostępne od ręki
.
Zamówienia realizowane następnego dnia
.

Nasze oferty prezentujemy z dumą! Dzięki ich różnorodności, ale i pewności, że niemal zawsze mamy możliwość elastycznego kształtowania poziomu cen oferowanych produktów dla naszych partnerów handlowych.

Posiadamy magazyn o powierzchni składowania około 1000m2, bogaty asortymentowo oraz dobrze zaopatrzony. Nasz zespół zawsze dokłada wszelkiej staranności aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Dbamy o szybkość realizacji Państwa zamówień. Zazwyczaj zamówiony towar wysyłany jest w dniu potwierdzenia wpłaty. Przesyłki realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, kuriera DPD czy przy wykorzystaniu naszej floty samochodów dostawczych.

Respektujemy prawa klienta

  • Uwzględniamy prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość w terminie 14 dni od daty zakupu przedmiotów. Jednak tylko po wcześniejszym wypełnieniu i przesłaniu na nasz adres e-mail prawidłowo wypełnionego formularza zwrotu i jego zaakceptowaniu przez personel sklepu

  • Dbamy o bezpieczeństwo danych osobowych. Zapewniamy iż Państwa dane osobowe nigdy nie zostaną udostępnione firmom bądź osobom trzecim jeśli nie wyrażą Państwo na to zgody

  • Dajemy możliwość samodzielnej aktualizacji wprowadzanych danych klienta